Kultúrne podujatia
vyhľadávanie: vyhľadať
Prihlás | RSS 
Odporúčame:
Expozícia historických hodín Kaštieľ v Budimíre
Slovenské technické múzeum
18. 10. 2019 - 21. 12. 2019, 9:00 - 17:00

Architektonicky pozoruhodný objekt kaštieľa v Budimíre je svojou polohou a impozantnosťou dobre viditeľný v smere príchodu do Košíc. Nachádza sa neďaleko odbočky z diaľnice spájajúcej Košice s Prešovom v juhovýchodnej ča...

Aktuálne podujatia:

zobrazovať po: 15 | 30 | 120 | 500 | všetky << zobrazujem výsledky 1 - 201 z 205 >>
Názov poduj.     Inštitúcia     Mesto     Typ     Autor termín
KP GS Exkurzia do hvezdárne, projekcia doplnená besedou s astronómom HBB
Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom
Hvezdáreň v Banskej Bystrici
typ: Iné
autor: Hvezdáreň Banská Bystrica
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP GS Exkurzia pre verejnosť
Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom
Žiar nad Hronom
typ: Iné
autor: Krajská hvezdáreň a planetárium M. Hella
18.10.2019
18:00 - 20:00
KP GS Tematické hodiny pre školy HRS
Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom
Hvezdáreň R. Sobota
typ: Iné
autor: KHaP M. Hella, Hvezdáreň Rimavská Sobota
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP "Začnite s vysťahovaním!" ... a vypuklo SNP
Tribečské múzeum v Topoľčanoch
Topoľčany
typ: Výstava
autor: Mgr. Ondrej Godál
18.10.2019
08:00 - 16:30
KP 6. Bienále plastiky malého formátu
Turčianska galéria
Martin
typ: Výstava
autor: kurátor: Mgr. Adam Galko
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP 77 verbunkov
Mestské kultúrne stredisko
Štúrovo
typ: Tanec – folklórny
autor: Tanečné divadlo - Ifjú szívek
18.10.2019
09:30 - 11:00
KP A je tu zas
Mestské divadlo
Žilina
typ: Divadlo – činohra
autor: TIMUR VERMES
18.10.2019
11:00 - 13:00
KP Alladin
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
12:00 - 20:00
Alladin
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
KP Alternatívy deštrukcie
Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa, Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš
typ: Výstava
autor: kolektívna výstava autorov, Richard Gregor
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP ANGRY BIRDS vo filme 2
CINEMAX NITRA

typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
15:00 - 18:00
KP Angry birds vo filme 2
CINEMAX PREŠOV
CINEMAX PREŠOV
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
autor: CINEMAX PREŠOV
18.10.2019
13:00 - 20:00
Antická Gerulata Rusovce
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava - Staré Mesto
typ: Iné
autor: Beáta Husová, Martina Pavlikánová
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Ateliér Kocúr
Turčianska galéria
Martin
typ: Iné
autor: Mgr. Ivana Janotíková
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP beseda s tématikou etiketa - slušné správanie Súkromná ZŠ DSA Lučenec
Martin Baran - Múzeum na kolesách
Súkromná ZŠ DSA Lučenec
typ: Iné
autor: Martin Baran - Múzeum na kolesách
18.10.2019
08:00 - 13:00
KP Budatínsky hrad
Považské múzeum v Žiline
Žilina
typ: Expozícia
autor: Považské múzeum v Žiline
18.10.2019
09:00 - 16:40
KP GS Bývanie našich predkov pri rieke Ipeľ
Ipeľské kultúrne a turistické zruženie
Salka 338
typ: Tvorivé dielne
autor: Ipeľské kultúrne a turistické združenie
18.10.2019
09:00 - 17:00
Cválajúce dni Jána Smreka - výstava
Literárne múzeum Slovenskej národnej knižnice
Martin
typ: Výstava
autor: PhDr. Jarmila Kováčová
18.10.2019
08:00 - 16:00
GS Čítajme spolu 2019
Mestská knižnica v Bratislave
Bratislava - Staré Mesto
typ: Iné
autor: Mgr. Veronika Farbová
18.10.2019
10:00 - 11:00
KP Čo to za veselie - svadobné kroje zo Šatnice Matice slovenskej
Pohronské múzeum v Novej Bani
Nová Baňa
typ: Výstava
autor: Pohronské múzeum v Novej Bani
18.10.2019
09:00 - 17:00
Draškovičovský kaštieľ v Čachticiach
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Draškovičovský kaštieľ v Čachticiach
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčine
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP GS Environmentálne umenie na Slovensku
Turčianska galéria
Martin
typ: Výstava
autor: kurátor: Mgr. Adam Galko
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP EXKURZIA DO HVEZDÁRNE A PLANETÁRIA
Hvezdáreň a planetárium v Prešove
Prešov
typ: Iné
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Exkurzie - obsahovo doplňujúce učivo prírodovedy, zemepisu a fyziky, pozorovanie Slnka
Hvezdáreň v Partizánskom
Partizánske
typ: Iné
18.10.2019
08:00 - 14:00
Exkurzie - obsahovo doplňujúce učivo prírodovedy, zemepisu a fyziky, pozorovanie Slnka
Hvezdáreň v Partizánskom
Partizánske
typ: Iné
autor: Hvezdáreň v Partizánskom
18.10.2019
07:00 - 14:00
KP Expozícia baníctva a hutníctva Gemera a Čas pary
Banícke múzeum v Rožňave
Rožňava
typ: Expozícia
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP GS Expozícia baníctva a hutníctva Gemera a Čas pary - Zážitkové centrum SENTINEL
Banícke múzeum v Rožňave
Rožňava
typ: Expozícia
18.10.2019
09:00 - 17:00
Expozícia historických hodín Kaštieľ v Budimíre
Slovenské technické múzeum
Kaštieľ/ Múzeum historických hodín,Budimír 25, 044 43 Budimír
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Expozícia prírody Slovenského krasu a priľahlých oblastí
Banícke múzeum v Rožňave
Rožňava
typ: Expozícia
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Expozícia univerza
Tatranská galéria v Poprade
Poprad
typ: Výstava
autor: Eduard Ovčáček
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Expozície Zemplínskeho múzea
Zemplínske múzeum v Michalovciach
Michalovce
typ: Expozícia
18.10.2019
08:00 - 18:00
KP FIGURÁLNA MAĽBA
GALÉRIA UMELCOV SPIŠA
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
09:00 - 16:30
KP Filemon alebo OzlomKRRK domov
Bábkové divadlo Žilina
Bábkové divadlo Žilina
typ: Divadlo – bábkové
autor: Jana Šrámková
18.10.2019
18:00 - 19:00
KP Gánovce - nálezisko neandertálskeho človeka.
Podtatranské múzeum v Poprade
Poprad
typ: Iné
autor: Mgr. Pavol Minarčák PhDr.
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Grafika impresionistov
Východoslovenské múzeum Košice
Košice
typ: Výstava
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach, ArtExpo S.I.A
18.10.2019
09:00 - 17:00
Hámor v Medzeve
Slovenské technické múzeum
Košice
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
10:00 - 15:00
História baníctva na Spiši - Multifunkčné banícko-energetické centrum BARBORA
Slovenské technické múzeum

typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
09:00 - 15:00
História mesta kráľovien - obec Bátovce
Tekovské múzeum v Leviciach
Kapitánska budova v hradnom areáli
typ: Výstava
autor: Tekovské múzeum v Leviciach, Monika Miškovičová-Sa
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP História mesta kráľovien-obec Bátovce
Tekovské múzeum v Leviciach
Levice
typ: Výstava
autor: Tekovské múzeum v Leviciach,Monika Miškovičová-Sav
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Historická expozícia
Krajské múzeum v Prešove

typ: Expozícia
autor: Ing. Samuel Bruss
18.10.2019
09:00 - 15:00
KP Historická expozícia - prezentačný múzejný depozitár
Banícke múzeum v Rožňave
Šafárikova 31
typ: Expozícia
18.10.2019
08:00 - 17:00
Hlavná kultúrno-historická expozícia - stála expozícia
SNM - Múzeum ukrajinskej kultúry vo Svidníku
Svidník
typ: Expozícia
18.10.2019
08:30 - 16:00
KP Hrad a skanzen v Starej Ľubovni
Ľubovnianske múzeum - hrad, Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa
typ: Expozícia
autor: Ľubovnianske múzeum - hrad v Starej Ľubovni
18.10.2019
09:00 - 19:00
Hrad Devín - Národná kultúrna pamiatka
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava - Staré Mesto
typ: Iné
autor: Beáta Husová
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Hrad Strečno a stredoveká dedina Paseka
Považské múzeum v Žiline
Žilina
typ: Expozícia
autor: Považské múzeum v Žiline
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Chránené územia topoľčianskeho regiónu
Tribečské múzeum v Topoľčanoch
Topoľčany
typ: Výstava
autor: Ing. Oľga Kostolná, Ing. Lenka Krošláková
18.10.2019
08:00 - 16:30
KP Inspiration in us
Pohronské múzeum v Novej Bani
Nová Baňa
typ: Výstava
autor: Pohronské múzeum v Novej Bani
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Interaktívne formy vzdelávania
Považské múzeum v Žiline
Žilina
typ: Tvorivé dielne
autor: Považské múzeum v Žiline
18.10.2019
09:00 - 12:00
KP Irán - Zahalená krása
CREA-EDU
celé Slovensko
typ: Iné
autor: Crea-Edu o.z.
18.10.2019
08:00 - 13:00
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA (úprava ľudovej rozprávky)
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene
sála Divadla Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene, Divadelná 3, 960 77 Zvolen a zájazdové predstavenia
typ: podujatie ERKD2018
autor: podujatie ERKD2018
18.10.2019
15:00 - 19:00
KP Jánošík a Terchová
Považské múzeum v Žiline
Žilina
typ: Expozícia
autor: Považské múzeum v Žiline
18.10.2019
09:00 - 15:00
Jesenné tvorenie
Zemplínske osvetové stredisko
Galéria ZOS Michalovce
typ: Tvorivé dielne
autor: Ján Hlaváč
18.10.2019
10:00 - 12:00
KP JESENNÉ VARIÁCIE: V ríši zvierat
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
typ: Tvorivé dielne
autor: Silvia Vadovičová - múzejný pedagóg
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP Juraj Florek - Juraj Toman - Oravský výprask
Oravská galéria v Dolnom Kubíne
Oravská galéria v Dolnom Kubíne - Župný dom, Veľká výstavná sieň
typ: Výstava
autor: Kurátorka: PhDr. Eva Ľuptáková
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP K 13 - Košické kultúrne centrá (Steelpark, park vedy)
K13 - Košické kultúrne centrá
Košice - Juh
typ: Výstava
autor: K 13 - Košické kultúrne centrá (Steelpark, park ve
18.10.2019
14:00 - 18:00
KALIGRAFIA=KRASOPIS
Bibiana - medzinárodný dom umenia pre deti
Bratislava 1
typ: Výstava
autor: I. Abrahamfyová, A. Wagnerová, L. Repková
18.10.2019
10:00 - 18:00
KP Kálmán Tichy (1888 – 1968)
Gemersko-malohontské múzeum
GMM Rimavská Sobota
typ: Výstava
autor: Banícke múzeum Rožňava - Mgr. Eva Lazárová - Mgr.
18.10.2019
08:00 - 16:00
Karner sv. Michala
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Karner sv. Michala
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčine
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Karol Plicka: Obraz a pieseň
Východoslovenské múzeum Košice
Historická účelová budova, Námestie Maratónu mieru 2, Košice
typ: Výstava
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach, Slovenské nár
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP KAŠTIEĽ MARKUŠOVCE - Expozícia historického nábytku
Múzeum Spiša, Spišská Nová Ves
Kaštieľ v Markušovciach
typ: Expozícia
autor: Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi
18.10.2019
09:00 - 17:00
Katov dom
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Katov dom
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčine
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Keď šumia stromy
Tribečské múzeum v Topoľčanoch
Topoľčany
typ: Tvorivé dielne
autor: Ing. Oľga Kostolná
18.10.2019
08:00 - 16:30
KP Kino Orbis 2019
Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
18:00 - 20:00
KIWANIS BÁBIKY POMÁHAJÚ 2019
Bibiana - medzinárodný dom umenia pre deti
Bratislava 1
typ: Výstava
18.10.2019
10:00 - 18:00
KP knižničné poplatky
Kultúrne a spoločenské stredisko
Prievidza
typ: Iné
18.10.2019
10:00 - 16:00
Knižnično - informačné služby v Krajskej knižnici v Žiline
Krajská knižnica v Žiline
Žilina
typ: Iné
autor: Krajská knižnica v Žiline
18.10.2019
07:00 - 18:00
KP Komentované prehliadky na výstave Normalizované životy
Tekovské múzeum v Leviciach
Levice
typ: Iné
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 15:00
KP Košický zlatý poklad
Východoslovenské múzeum Košice
Košice
typ: Expozícia
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Krasa zašlých čias
Západoslovenské múzeum v Trnave
Trnava
typ: Expozícia
autor: PaedDr. Simonne Jurčová
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP Krištof Kolumbus
Talentum NZ n.o.
Komárno
typ: Výstava
18.10.2019
09:00 - 13:00
Kroje Tekovského regiónu v meste New York
Tekovské múzeum v Leviciach
Galéria Jozefa Nécseyho v hradnom areáli
typ: Výstava
autor: Tekovské múzeum v Leviciach, Monika Miškovičová-Sa
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Kroje Tekovského regiónu v New York
Tekovské múzeum v Leviciach
Levice
typ: Výstava
autor: Tekovské múzeum v Leviciach,Monika Miškovičová-Sav
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Kto je ďalší
Mestské kultúrne stredisko
Humenné
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
09:00 - 10:30
KP Kto je ďalší?
Kino Osveta Očová
Očová
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
09:00 - 10:30
KP GS Kultúrne poukazy 2019 / Tvorivé dielne s hlinou / Sklenená mozaika
ANNOGALLERY

typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
08:00 - 20:00
Kúria Ambrovec v Beckove
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Kúria Ambrovec v Beckove
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčine
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Kysucká Odysea
Kysucké múzeum v Čadci
Vlastivedné múzeum v Krásne nad Kysucou
typ: Expozícia
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP Leví kráľ
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
12:00 - 20:00
Leví kráľ
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
KP Ľudový textil trnavského regiónu
Západoslovenské múzeum v Trnave
ZSM
typ: Expozícia
autor: Mgr. Aneta Vlčková
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP Medzinárodný deň detí na hrade Strečno
Považské múzeum v Žiline
Žilina
typ: Iné
autor: Považské múzeum v Žiline, historické skupiny
18.10.2019
09:00 - 17:00
MELANCH LIA
Považská galéria umenia v Žiline
Považská galéria umenia
typ: Výstava
autor: Radovan Dranga, Ľuboš Kotlár, Jaroslav Kyša, Krist
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Miklušova väznica a Katov byt
Východoslovenské múzeum Košice
Košice
typ: Expozícia
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Mikuláš Schneider Trnavský - život a dielo hudobného skladateľa
Západoslovenské múzeum v Trnave
Dom hudby M. Schneidera Trnavského
typ: Expozícia
autor: PhDr. Edita Bugalová, PhDr. Ľubica Malá
18.10.2019
08:30 - 15:00
KP GS Mladí remeselníci tvoria pre radosť
Ipeľské kultúrne a turistické zruženie
Salka 338 - Pamätný dom
typ: Tvorivé dielne
autor: Ipeľské kultúrne a turistické združenie
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP MÚZEJNÉ HRY
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
typ: Iné
autor: Silvia Vadovičová - múzejný pedagóg
18.10.2019
15:00 - 17:00
KP MÚZEJNÉ VÝPRAVY
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
typ: Iné
autor: Kurátori múzejných zbierok
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP Múzeum Antická Gerulata Rusovce
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Iné
autor: Beáta Husová, Martina Pavlikánová
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Múzeum Arthura Fleischmanna
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Iné
autor: Martina Pavlikánová
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Múzeum dejín mesta - Stará radnica
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Iné
autor: Beáta Husová, Martina Pavlikánová
18.10.2019
10:00 - 17:00
Múzeum dopravy v Bratislave - expozície
Slovenské technické múzeum
Múzeum dopravy, Šancová 1/a, Bratislava
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Múzeum farmácie - lekáreň U červeného raka
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Iné
autor: Martina Pavlikánová
18.10.2019
10:00 - 17:00
Múzeum farmácie - lekáreň U červeného raka
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava - Staré Mesto
typ: Iné
autor: Beáta Husová, Martina Pavlikánová
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Múzeum historických interiérov - Apponyiho palác
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Iné
autor: Beáta Husová
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Múzeum hodín – dom U dobrého pastiera
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Expozícia
autor: Beáta Husová
18.10.2019
10:00 - 17:00
Múzeum hodín – dom U dobrého pastiera
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava - Staré Mesto
typ: Iné
autor: Beáta Husová, Martina Pavlikánová
18.10.2019
10:00 - 17:00
Múzeum J. M. Petzvala v Spišskej Belej
Slovenské technické múzeum
Spišská Belá
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
10:00 - 16:30
Múzeum kinematografie rodiny Schusterovej v Medzeve
Slovenské technické múzeum
Košice
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
10:00 - 16:00
Múzeum letectva
Slovenské technické múzeum

typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP GS Múzeum v škole
Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici
Považská Bystrica a priľahlé obce
typ: Iné
autor: Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici
18.10.2019
08:00 - 15:00
KP Múzeum zbraní - Michalská veža
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Iné
autor: Beáta Husová
18.10.2019
10:00 - 17:00
Národná kultúrna pamiatka Solivar Prešov- Sklad soli
Slovenské technické múzeum
Košice
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Národopisná expozícia ľudovej kultúry spiša Smižany
Múzeum Spiša, Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
typ: Expozícia
autor: Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi
18.10.2019
08:00 - 16:00
Národopisná expozícia v prírode - skanzen
SNM - Múzeum ukrajinskej kultúry vo Svidníku
národopisná expozícia v prírode - skanzen
typ: Expozícia
18.10.2019
08:30 - 18:00
KP Neľahké remeslo pod patronátom sv. Lukáša
Východoslovenské múzeum Košice
Košice
typ: Výstava
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Nitra - pátranie po hradnom poklade
Mgr. Jana Hegedüšová Nguide
Nitra
typ: Súťaže, prehliadky, festivaly
autor: Nguide
18.10.2019
10:00 - 12:30
KP NKP hrad Devín
Múzeum mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Expozícia
autor: Beáta Husová
18.10.2019
10:00 - 17:00
NKP Solivar
Slovenské technické múzeum
NKP Solivar pri Prešove, Námestie Osloboditeľov 4 ,080 05 Prešov - Solivar
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Normalizované životy
Tekovské múzeum v Leviciach
Levice
typ: Výstava
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 16:00
Normalizované životy
Tekovské múzeum v Leviciach
Dobóovský kaštiel v hradnom areáli
typ: Výstava
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP O malej sove, ktorá sa bála tmy
Bábkové divadlo na Rázcestí
Banská Bystrica
typ: Divadlo – bábkové
autor: Jill Tomlinson
18.10.2019
14:00 - 15:00
KP O pyšnej Dorotke
Lenka Pánisová-Bábkové divadlo LIENKA

typ: Divadlo – bábkové
autor: Bábkové divadlo Lienka
18.10.2019
16:00 - 18:00
KP Objekty ľudovej architektúry v Čičmanoch
Považské múzeum v Žiline
Žilina
typ: Expozícia
autor: Považské múzeum v Žiline
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Odkryté hodnoty app
Tatranská galéria v Poprade
Poprad
typ: Výstava
autor: kolektív TG
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Oravská galéria - ŽUPNÝ DOM, Dolný Kubín - stále expozície
Oravská galéria v Dolnom Kubíne
Župný dom Dolný Kubín, stále expozície
typ: Expozícia
autor: Oravská galéria
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Osobnosti športu Trnavského samosprávneho kraja
Západoslovenské múzeum v Trnave
Trnava
typ: Výstava
autor: Mgr. Lucia Duchoňová, PaedDr. Simona Jurčová a kol
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP GS Pamiatky skamenelého života v okolí Fiľakova'', ''Stáročia Fiľakovského hradu'' a ''Fiľakovo 1938 - 1945''
Hradné múzeum vo Fiľakove
Bebekova veža, protiletecký úkryt
typ: Výstava
autor: Mgr. Attila Agócs, PhD., Mgr. Viktória Tittonová,
18.10.2019
10:00 - 18:00
KP Panoptikum
Mestské kultúrne stredisko
Veľké Kapušany
typ: Expozícia
autor: Mestské kultúrne stredisko
18.10.2019
09:00 - 14:00
KP Paulína Halásová: YOU DESERVE ART!
GALÉRIA UMELCOV SPIŠA
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
typ: Výstava
18.10.2019
09:00 - 16:30
Paw Patrol
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
KP PERTU No 13 – Endre Tót – Monogramista T. D.
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch
Nové Zámky
typ: Výstava
autor: Helena Markusková
18.10.2019
08:00 - 17:00
GS PIECE BY PIECE (kúsok po kúsku), 2019
EUROSIA
Zvolen
typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
08:00 - 18:00
KP Planetárium
Centrum voľného času
Košice - Západ
typ: Iné
autor: Centrum voľného času
18.10.2019
14:00 - 20:00
Planetárium - špecializované astronomické zariadenie v STM KE
Slovenské technické múzeum
Košice
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
09:00 - 17:00
Podjavorinské múzeum v Novom Meste nad Váhom
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Podjavorinské múzeum v Novom Meste nad Váhom
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčine
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Poklad z Trhovišťa
Východoslovenské múzeum Košice
Košice
typ: Výstava
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Polyhistor István Hatvani (1718 – 1786)
Gemersko-malohontské múzeum
GMM Rimavská Sobota
typ: Výstava
autor: GMM - PhDr. Eva Kerényi, PhD.
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP POZDRAV PRE STARKÝCH
GALÉRIA UMELCOV SPIŠA
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
09:00 - 16:30
KP Pražské orgie
Mestské kultúrne stredisko Šaľa
DK Šaľa
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
20:00 - 22:00
Prehliadka expozícií MÚZEA V ZEMPLÍNSKYCH HÁMROCH - objavme históriu baníctva a železiarskej výroby vo Vihorlatských vrchoch.
Múzeum Zemplínske Hámre
Zemplínske Hámre
typ: Expozícia
18.10.2019
09:00 - 15:00
KP PREMEŇ PRÍBEH NA HODNOTU
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
Prievidza
typ: Tvorivé dielne
autor: Silvia Vadovičová, Mgr. Anna Čechová
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP Príroda Karpát
Východoslovenské múzeum Košice
Košice
typ: Expozícia
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Príroda Malých Karpát
Západoslovenské múzeum v Trnave
Trnava
typ: Výstava
autor: Mgr. Anna Šestáková, PhD, RNDr. Miroslav Hornáček,
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP Protifašistický odboj a SNP v Gemeri- Malohonte
Gemersko-malohontské múzeum
Rimavská Sobota
typ: Expozícia
autor: Marian Uhrin
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP Provinčný dom
Múzeum Spiša, Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
typ: Výstava
autor: Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi
18.10.2019
09:00 - 17:00
Prvé múzeum intermédií II Medzi pamäťou a informáciou
Považská galéria umenia v Žiline
Žilina
typ: Expozícia
autor: Anton Čierny, Ilona Németh, Juraj Bartusz, Peter
18.10.2019
10:00 - 17:00
Prvé múzeum intermédií II Satelit 2019
Považská galéria umenia v Žiline
Žilina
typ: Výstava
autor: Anton Čierny: S láskavým dovolením môjho otca
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP GS Putovná výstava
Spoznávaj vedu,o.z.
Zš - Valča
typ: Výstava
autor: Spoznávaj vedu,o.z.
18.10.2019
10:00 - 11:00
GS Raz, dva, tree (interaktívne workshopy), 2019
EUROSIA

typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
08:00 - 18:00
KP GS Remeselnícka výučba
Ipeľské kultúrne a turistické zruženie
Salka 338 - Pamätný dom
typ: Tvorivé dielne
autor: Ipeľské kultúrne a turistické združenie
18.10.2019
09:00 - 17:00
Rodná zem
Štátne divadlo Košice
Košice
typ: Divadlo – pohybové
autor: Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková
18.10.2019
18:00 - 20:00
Rodný dom Ľ. Štúra a A. Dubčeka v Uhrovci
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Rodný dom Ľ. Štúra a A. Dubčeka v Uhrovci
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčine
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Rodošto - pamätný dom Františka II. Rákocziho
Východoslovenské múzeum Košice
Košice
typ: Expozícia
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Rok vo zvykoch podtatranského ľudu.
Podtatranské múzeum v Poprade
Poprad
typ: Tvorivé dielne
autor: Mgr. Elena Bekešová
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Roman Hrčka – PREČO?
Oravská galéria v Dolnom Kubíne
Oravská galéria v Dolnom Kubíne - Župný dom, Malá výstavná sieň
typ: Výstava
autor: Kurátorka: PhDr. Eva Ľuptáková
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP Rozlomená doba 1908-1928 Avantgarda v strednej Európe
Galéria mesta Bratislavy
Bratislava
typ: Výstava
18.10.2019
11:00 - 18:00
KP Sakrálne pamiatky
Západoslovenské múzeum v Trnave
ZSM
typ: Expozícia
autor: rôzni
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP Skanzen Vychylovka
Kysucké múzeum v Čadci
Skanzen Vychylovka
typ: Iné
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Sklenený zverinec
Divadlo Aréna

typ: Divadlo – činohra
autor: Tennessee Williams
18.10.2019
19:00 - 21:35
Slovenské technické múzeum - Košice
Slovenské technické múzeum
Košice
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Sokoliarstvo v divadelnom stvárnení
Sokoliarska skupin sv. Bavona
Štiavnické Bane č. 128, Štiavnicjé Bane
typ: Divadlo – iné
autor: Sokoliarska skupina sv. Bavona
18.10.2019
10:00 - 14:00
KP Splavovanie Váhu na pltiach
Prvá pltnícka a raftingová spoločnosť s r.o.
Strečno
typ: Iné
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP SPRIEVODCA ZÁHRADAMI
GALÉRIA UMELCOV SPIŠA
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
09:00 - 16:30
KP GS Srdce dokorán (interaktívne workshopy), 2019
ANNOGALLERY

typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
08:00 - 18:00
KP Stála expozícia - Archeológia, história hradu, história lekárnictva, spoločenský život a cechy, Ladislav Bielik August 1968, Ľudový odev
Tekovské múzeum v Leviciach
Kapitánska budova v hradnom areáli
typ: Expozícia
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 16:00
Stála expozícia Archeológia - História lekárnictva - História hradu - Spoločenský život - Cechy a remeslá - August 1968 - Ľudový odev
Tekovské múzeum v Leviciach
Kapitánska budova v hradnom areáli
typ: Iné
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Stála expozícia histórie dopravy v Múzeu dopravy v Rajeckých Tepliciach
Považské múzeum v Žiline
Žilina
typ: Expozícia
autor: Považské múzeum v Žiline
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP GS Stála vlastivedná expozícia
Gemersko-malohontské múzeum
Rimavská Sobota
typ: Expozícia
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP Stále expozície múzea
Pohronské múzeum v Novej Bani
Nová Baňa
typ: Expozícia
autor: Pohronské múzeum v Novej Bani
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Stále živá expozícia
Turčianska galéria
Turčianska galéria v Martine
typ: Výstava
autor: Mgr. Adam Galko
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Storočia v umení
Východoslovenské múzeum Košice
Košice
typ: Expozícia
autor: Východoslovenské múzeum v Košiciach
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Stred/ty s umením
Turčianska galéria
Martin
typ: Iné
autor: Mgr. Adam Galko
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Šikovné prsty – výroba tkaných rohoží
VYDRA - vidiecka rozvojová aktivita
VYDRA Hlavná 51
typ: Tvorivé dielne
autor: VYDRA
18.10.2019
09:00 - 17:00
Škola žien
Štátne divadlo Košice
Košice
typ: Divadlo – činohra
autor: Jean B. P. Moli&#232;re
18.10.2019
19:00 - 21:00
ŠPERKOPRÍBEH
Bibiana - medzinárodný dom umenia pre deti
Bratislava 1
typ: Výstava
autor: I. Abrahamfyová, D. Mládenková
18.10.2019
10:00 - 18:00
KP Štefan Cyril Parrák – pocta kráľovi zberateľov
Západoslovenské múzeum v Trnave
Trnava
typ: Výstava
autor: Mgr. Aneta Vlčková
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP Tajný život maznáčikov 2
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
Tajný život maznáčikov 2
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
KP Tajomstvá pod hladinou
Stredoslovenské múzeum, Banská Bystrica
Tihányiovský kaštieľ, Radvanská 27, Banská Bystrica
typ: Výstava
autor: Stredoslovenské múzeum
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP TERRA GOTHICA
GALÉRIA UMELCOV SPIŠA
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
typ: Výstava
autor: stála expozícia
18.10.2019
09:00 - 16:30
KP Tisícročná včela
Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Nitra
typ: Divadlo – muzikál
autor: Peter Jaroš - Martin Kákoš - Vašo Patejdl - Kamil
18.10.2019
10:00 - 13:00
KP Toy Story 4
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
Toy Story 4
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Trenčianske múzeum v Trenčíne, Mierové nám. 46
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčine
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP Trenčiansky hrad
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Trenčiansky hrad
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčíne
18.10.2019
09:00 - 19:00
Trenčiansky hrad
Trenčianske múzeum v Trenčíne
Trenčiansky hrad
typ: Expozícia
autor: Trenčianske múzeum v Trenčíne
18.10.2019
09:00 - 19:00
KP Trnavské fotoateliéry
Západoslovenské múzeum v Trnave
ZSM
typ: Výstava
autor: PaedDr. Simona Jurčová
18.10.2019
08:00 - 17:00
KP GS Tvorivé remeselné dielne
Mesto Rajec
Mestské múzeum Rajec
typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
09:00 - 11:00
KP Tvorivé remeselné dielne
Podpolianske osvetové stredisko
Zvolen
typ: Tvorivé dielne
18.10.2019
09:00 - 12:00
Umelecko-historická expozícia - Galéria Dezidera Millyho
SNM - Múzeum ukrajinskej kultúry vo Svidníku
Svidník
typ: Expozícia
18.10.2019
08:30 - 16:00
KP GS Umelecko-historická expozícia Vihorlatského múzea v Humennom
Vihorlatské múzeum v Humennom
Humenné
typ: Expozícia
18.10.2019
09:00 - 18:00
Vedecko - technické centrum pre deti a mládež
Slovenské technické múzeum
Košice
typ: Expozícia
autor: Slovenské technické múzeum Košice
18.10.2019
09:00 - 17:00
KP GS Vesmír a Zem
Hvezd&#65533;re&#65533; a planet&#65533;rium Milana Rastislava &#65533;tef&#65533;nika
SOŠ Drevárska, Krásno n. Kysucou
typ: Výchovný koncert
autor: Karol Petrík a kolektív
18.10.2019
08:00 - 11:00
KP VLÁDKYŇA ZLA 2
Dom kultúry v Čadci
Čadca
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
autor: Disney
18.10.2019
17:00 - 19:00
KP Vládkyňa zla 2
Mestské kultúrne stredisko Galanta
Kino DK Galanta
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
16:30 - 21:00
KP Vládkyňa zla 2
Mestské kultúrne stredisko Šaľa
Šaľa
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
17:30 - 19:00
KP Vládkyňa zla 2
Mestské kultúrne stredisko Topoľčany
Topoľčany
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
16:30 - 18:29
KP VLÁDKYŇA ZLA 2 – 3D
Mestské kultúrne stredisko Levice
CK Junior
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
17:00 - 18:30
KP Vstupné na Mestskú vežu
Turistick&#65533; informa&#65533;n&#65533; centrum-Regi&#65533;n Trnava
Mestská veža v Trnave
typ: Expozícia
autor: Trnava Tourism
18.10.2019
10:00 - 17:00
KP GS Výjazdové tvorivá dielňa pre základné školy
Banícke múzeum v Rožňave

typ: Tvorivé dielne
autor: Banícke múzeum v Rožňave
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP Vysunutá expozícia - Skalné obydlia Brhlovce
Tekovské múzeum v Leviciach
Brhlovce, usadlosť č.142
typ: Expozícia
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Vysunutá expozícia - Vodný mlyn Bohunice
Tekovské múzeum v Leviciach
Bohunice
typ: Výstava
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 16:00
Vysunutá expozícia Skalné obydlia Brhlovce
Tekovské múzeum v Leviciach
PRĽA "Šurda" č.142
typ: Iné
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 16:00
Vysunutá expozícia Vodný mlyn Bohunice
Tekovské múzeum v Leviciach
Vodný mlyn Bohunice
typ: Iné
autor: Tekovské múzeum v Leviciach
18.10.2019
09:00 - 16:00
KP Výtvarná dielňa Maľba na kamene
Západoslovenské múzeum v Trnave
Trnava
typ: Tvorivé dielne
autor: Tatiana Florišová
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP Výtvarná dielňa: Papierové náramky
Západoslovenské múzeum v Trnave
ZSM
typ: Tvorivé dielne
autor: Blanka Brímusová
18.10.2019
08:00 - 16:00
KP Výtvarná dielňa: výroba záložiek do kníh
Západoslovenské múzeum v Trnave
Trnava
typ: Tvorivé dielne
autor: Blanka Brímusová
18.10.2019
09:00 - 15:00
KP Vytvorím si kúsok šťastia -Krásna pani jeseň
Gemersko - malohontské osvetové stredisko
ŠZŠ Klenovec
typ: Tvorivé dielne
autor: GMOS
18.10.2019
08:00 - 14:00
KP Willy a kúzelná planéta
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
Willy a kúzelná planéta
CINEMAX ŽILINA
Žilina
typ: Audiovizuálne podujatia (filmy)
18.10.2019
13:00 - 20:00
KP GS Z dejína hasičstva na Slovenku
Krajské múzeum v Prešove

typ: Expozícia
autor: Mgr. Igor Lazorík
18.10.2019
08:00 - 15:00

stránka: 1 2 nasledujúca
Odkazy:
-Zoznam inštitúcií
-Zoznam podujatí
-ERKD 2018
-Registrácia z DS alebo KP
-Vyhľadávanie
 
 
 
Súvisiace linky:
-www.culture.gov.sk
-www.navstevnik.sk
-www.kultura.sk
-www.ticketportal.sk
-kamvyrazit.szm.sk
-www.kulturnepoukazy.sk
 
 
 
Podpora:
-AKO SA ZAREGISTROVAŤ?
-Kontakt:
Ministerstvo kultúry SR
podujatia@culture.gov.sk
 
 
 
Vysvetlivky:
 
KP Inštitúcia prijíma kultúrne poukazy

 
KP Podujatie bolo podporené grantom Ministerstva kultúry SR