Hlavná stránka -> DŠT -> 3x20 ŽENY x MUŽI x VY! 
Kultúrne podujatia
vyhľadávanie: vyhľadať
Prihlás | RSS 

viac fotografií z podujatia...

3x20 ŽENY x MUŽI x VY!

Autor: Lívia Méndez Marín Balážová, Lukáš Homola
typ: Divadlo – pohybové
Podujatie je určené pre deti

Čin, nečin, zločin.
Aké dôsledky má naša ľahostajnosť, nestrannosť, či slepá dôvera v populárnych lídrov? Ako je možné, že obdivujeme krásu rozmanitej prírody celej našej planéty, ale ak chceme aplikovať túto rôznorodosť na ľudskú spoločnosť, máme problém s jej farbami, rečou či vierou? Akoby sme neboli jej súčasťou?

Publikum je poslom veľmi dôležitej informácie, ktorej následky môžu ovplyvniť priebeh predstavenia. Interpreti sú zaneprázdnení pohybovými a hlasovými hrami, ktoré majú za úlohu zaujať publikum natoľko, že si ani nevšimnú, že sú spoluúčastníkmi zločinu. Každá komunita, národ či národnostná menšina sa riadi určitými pravidlami, ktoré kontrolujú vývoj dosiahnutia cieľa danej skupiny. Každá hra má svoje pravidlá.

Ex je matematická exponenciálna funkcia. Jej grafickým zobrazením je stúpajúca krivka, ktorá ku koncu prudko narastá. Dokonalý symbol akcelerácie priemyselnej výroby posledných desaťročí, ktorá však so sebou prináša ekologické riziká a je v kontraste s prirodzenou pomalosťou biologickej evolúcie. Ako to môže vyzerať, keď tento fenomén nebude mať konca.

Miesto konania: DŠT, Komenského 12, Banská Bystrica

Cena lístka:
Dospelí: 8.00 EUR (241.01 Sk)
Zľavnený: 4.00 EUR (120.50 Sk)
Študenti SŠ: 3.00 EUR (90.38 Sk)

Informácie:
0902672799

KP
inštitúcia prijíma kultúrne poukazy

nenašli sa žiadne podujatia spĺňajúce kritéria výberu