Hlavná stránka -> MsKS R.Sobota -> FRAGILE - vianočný koncert 
Kultúrne podujatia
vyhľadávanie: vyhľadať
Prihlás | RSS 

viac fotografií z podujatia...

FRAGILE - vianočný koncert

Autor: Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota
typ: Koncert – iné
Podujatie je určené pre deti

Dobre známa formácia Fragile fungujúca pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku nám vo svojich zaujímavých a cappella aranžmánoch zaspieva známe hity, najmä tie s vianočnou tematikou. Tešiť sa môžeme na umelcov známych aj z ich iných – hereckých / moderátorských TV rolí: Helenu Krajčiovú, Soňu Norisovú, Martina Madeja a skvelých spevákov Janu Golisovú, Svetlanu Rymarenko a Slava Košeckého.
FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock – pop – jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov.
Fragile vydali 7 albumov: Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, Fragile & Oskar Rozsa band live a najnovšie CD RICHARD MÜLLER & FRAGILE HLASY. Na jeseň 2013 realizovala kapela Fragile turné s Richardom Müllerom, ktoré nieslo názov HLASY, a ktoré malo obrovský úspech na Slovensku a v Čechách.

Miesto konania: MsKS R.Sobota, Námestie Š. M. Daxnera 1, Rimavská Sobota

Cena lístka:
Dospelí: 14.00 EUR (421.76 Sk)
Zľavnený: 14.00 EUR (421.76 Sk)
Deti: 14.00 EUR (421.76 Sk)KP
inštitúcia prijíma kultúrne poukazy

nenašli sa žiadne podujatia spĺňajúce kritéria výberu